EVOLVEO představuje bezdrátová sluchátka SupremeSound 4ANC

EVOLVEO SupremeSound 4ANC jsou bezdrátová náhlavní sluchátka vybavená funkcí aktivního odrušení okolního zvuku ANC (Active Noise Cancelling), s výdrží na jedno nabití až 30 hodin a technologií Bluetooth 5.0 se snadným párováním pro poslech hudby bez nutnosti kabelového připojení. Navíc jsou sluchátka provedena v prémiovém designu s vysokou kvalitou použitých materiálů a k dostání jsou ve třech variantách módních barev (šedá, červená nebo černá).

Funkce ANC u sluchátek Evolveo SupremeSound 4ANC výrazně tlumí okolní rušivý hluk tím, že dokáže analyzovat šumy okolí a vyslat je do sluchátek fázově posunuté, s opačnou amplitudou. Výsledek je při zapnutí této funkce okamžitě zřejmý a slyšitelný. Výrazně se tak zvýší kvalita poslechu. Uživatel může dokonale vychutnat vysoké tóny i hluboké basy při maximálním pohodlí a objevovat opravdu věrný zvuk – precizní kytary, čisté vokály, hluboký výrazný zvuk basů a živé bicí při přehrávání hudebních souborů nebo realistický přednes zvukové stopy u videa a filmů. Sluchátka najdou uplatnění i při hraní her a díky dynamice přednesu zvyšují herní zážitek.

Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC využívají Bluetooth 5.0, snadno se párují s okolními zařízeními a ovládají se pomocí čtveřice tlačítek na mušli. Zde je i přepínač funkce ANC. Díky mikrofonu a tlačítku pro přijímání hovorů umožňují tato sluchátka i handsfree hovory. Sluchátka je možné propojit i drátově, pomocí univerzálního AUX vstupu, případně přehrávat hudbu z microSD karty. Díky baterii s výkonem 600 mAh vydrží sluchátka přehrávat hudbu až po dobu 30 hodin v závislosti na nastavené hlasitosti a režimu poslechu.

Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC zaujmou prémiovým vzhledem a vysokou kvalitou použitých materiálů. Měkké a pohodlné náušníky společně s ergonomickým, polstrovaným a nastavitelným hlavovým mostem zajistí pohodlné nošení doma i venku a postarají se o uchvacující detailní zvuk, který posluchače doslova pohltí. Sluchátka se dodávají ve třech oblíbených barevných provedeních.

Dostupnost a cena
Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC jsou dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. V nabídce jsou aktuálně tři barevné varianty (šedá, červená nebo černá). Sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC mají doporučenou koncovou cenu 1089 Kč včetně DPH.