Pro ergonomické pracovní prostředí i pro ukládání dat

EVOLVEO deXy 3 je multifunkční zařízení spojující ergonomický podstavec pod monitor s integrovaným rámečkem na disk SSD nebo HDD

 

EVOLVEO, značka spotřební elektroniky s českou tradicí, rozšiřuje nabídku ergonomických podstavců pod monitor a představuje novinku, EVOLVEO deXy 3. Plně vybavený, multifunkční podstavec pod monitor zlepšuje ergonomii práce s počítačem a nabízí několik užitečných funkcí.

 

Podstavec pod monitor EVOLVEO deXy 3 má nosnost až 25 kg a jeho šířku je možné nastavit v rozsahu 420 až 520 mm. Je vhodný pro všechny tipy monitorů a je možné jej použít i s notebookem. Vybavení je rozšířeno o vestavěný stojan na mobilní telefon nebo tablet a výsuvný ukládací prostor.

 

EVOLVEO deXy 3 navíc oproti běžným podstavcům na trhu nabízí nejen oblíbenou a využívanou funkci USB rozbočovače (2× USB 3.2 Gen 1 a 1×  USB-C Gen 1), ale i integrovanou dokovací stanici pro 2,5palcový disk HDD nebo SSD. Napájení je řešené pomocí 230V adaptéru, který je součástí dodávky.

 

V nabídce jsou i modely deXy 2 a deXy 1 bez rámečku na disk, respektive bez USB rozbočovače.

 

Dostupnost a cena
Multifunkční podstavce pod monitor EVOLVEO deXy 3 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH