Usedněte na vrchol plný světel

Genesis Trit 600 je herní křeslo s fascinujícím designem v RGB podsvícení

 Genesis Trit 600 stojí momentálně na pomyslném vrcholu mezi herními křesly v nabídce značky Genesis. Díky svému RGB LED podsvícení není možné toto křeslo na trhu přehlédnout. Genesis Trit 600 je robustnější a odolnější než nedávno představený model Trit 500. RGB podsvícení je možné plně ovládat a volit z nekonečného množství barevných kombinací, měnících se efektů a úrovní jasu. Moderní design křesla Genesis Trit 600 je doplněn prvky v efektním karbonovém dekorativním vzoru.

 

Herní křeslo Genesis Trit 600 je robustnější a odolnější, než jeho předchůdce Trit 500. Má větší nosnost, zvládne zátěž až 150 kg a má mimo jiné větší průměr nylonových koleček (60 mm), které zajišťují pohodlný a plynulý pohyb. Hydraulika křesla splňuje podmínky třídy 4. Efektní a nepřehlédnutelné RGB podsvícení křesla Genesis Trit 600 je napájeno externí powerbankou, pro kterou je vyčleněna speciální kapsa na spodní části sedáku. Křeslo se tak obejde bez přívodních kabelů napájení. Powerbanka není součástí dodávky.

 

Konstrukce křesla a jeho funkce jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí i při dlouhém hraní her. Křeslo je plně variabilní, nabízí výškově stavitelný sedák i loketní opěrky, houpací funkce přináší odpočinek a prodyšná tkanina čalounění zádové opěrky zajišťuje odvod tepla. Genesis Trit 600 má hlavový i bederní polštář. Pevná kovová konstrukce, použité materiály a kvalitní polstrování garantují vysokou a trvalou kvalitu křesla Genesis Trit 600.

 

Dostupnost a cena
Herní křeslo Genesis Trit 600 je dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 5 290 Kč včetně DPH.

 

www: https://genesis-zone.com/product/trit-600-rgb

video: https://youtu.be/kbTe7HGXOK4

Pridaj komentár