Ahoj, já jsem Siskin! Myš, kterou neslyšíš

Bezdrátová myš s tichými spínači

 

Bezdrátová myš Natec Siskin je vybavena šesti tlačítky. Její ergonomický tvar poskytuje vysoký komfort při používání a díky tichým spínačům je možné myš používat dlouho do noci bez rušení okolí nebo v tichém prostředí kanceláře.

 

Vysoce kvalitní optický senzor přesně kontroluje pohyby myši po různých podkladech. Nastavení citlivosti je možné ve třech úrovních 800/1600/2400 DPI. Jednotlivé úrovně je možné snadno změnit pomocí DPI tlačítka, které je na vrchu myši. Automatické uspání v nečinnosti šetří energii a prodlužuje životnost baterií.

 

Bezdrátové připojení myši Natec Siskin řeší nepříjemné motání kabelů u drátově připojených myší a poskytuje svobodu pohybu. Myš se připojuje k počítači pomocí Nano USB modulu, který zajistí stabilní připojení bez rušení až do vzdálenosti 10 metrů. Díky funkci Plug&Play je myš ihned připravena k práci. Systém si automaticky naistaluje potřebné ovladače.

 

Profilovaný tvar myši usnadní každé ruce perfektní a pohodlný úchop, který umožní používat tuto myš po mnoho hodin bez únavy. Pogumovaný povrch včetně rolovacího tlačítka brání nechtěnému proklouznutí a zvyšuje efektivitu práce. Navíc má myš vyčleněný prostor pro uložení NANO modulu pro bezdrátové připojení, což usnadňuje přenášení myši na jiné pracoviště. Myš Natec Siskin je tak ideálním řešením pro všechny, kdo často cestují a používají počítač na různých místech. Myš se dodává ve dvou barevných provedeních: černo-šedém a modrém.

 

Dostupnost a cena
Bezdrátová myš Natec Siskin je dostupná ve dvou barevných provedeních (černo-šedá a modrá) prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 239 Kč včetně DPH.

 

Více na

https://natec-zone.com/product/mouse-natec-siskin-blue-light-blue-silent-optical-wireless-2400-dpi

https://natec-zone.com/product/mouse-natec-siskin-black-gray-silent-optical-wireless-2400-dpi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *