ROG Strix Fusion 300 Pink

Rog Strix Fusion 300 jsou herní sluchátka společnosti Asus.

Jedná se o nejnižší model této řady, ale stejně má co nabídnout.
Balení obsahuje 2 nálepky ROG, samotná sluchátka, opletený 3,5 mm kabel, opletený USB kabel a uživatelsky manuál.
Sluchátka se prodávají v růžové a černé edici. Na pravém je jack, na levém pak tlačítko na aktivaci 7.1. zvuku, světelná led na signalizující zapnutí/vypnutí 7.1, USB a vestavěný mikrofon, který lze snadno vyndat.
Naušníky spojuje kovová konstrukce s nápisem „Republic of Gamers“, která je zespod pokrytá kůží. Sluchátka se dají výškově nastavit a jsou nizkoprofilová, sednou tak každému. Naušníky jsou kožené.

69492286 - ASUS ROG STRIX FUSION 300 růžová
Jak jsem již zmínila, při připojení přes USB umí sluchátka zvuk 7.1. Je to parádní vychytávka, zvuk vás pak parádně vtáhne do děje. Nedoporučuju ho ale s písničkami, protože hodně zkresluje hlasy. Zvuk 7.1 se dá aktivovat na levém sluchátku nebo v ROG Armoury
Sluchátka jsou kompatibilní s herními konzolemi i PC, proto podporují 3,5 mm jack i USB připojení.
Jak sluchátka připojíte záleží na vás a vašich možnostech, ale připojení přes USB má řadu výhod.
Sluchátka mají zabudovaný mikrofon, který však při připojení přes jack nebude funkční. Dále připojení přes USB poskytuje podsvícení sluchátek, které je však neměnné a sluchátka svítí pouze bíle. Vyšší modely mají však přizpůsobitelné RGB osvětlení.

69492279 - ASUS ROG STRIX FUSION 300 růžová
Zvuk je kvalitní, sluchátka se hodí pro poslech hudby – software ROG Armoury poskytuje ekvalizér a s ním možnost přenastavit si basy, hlasy atd. Hodí se rovněž pro hraní her, hlavně z důvodu přítomnosti zvuku 7.1, který vás zaručeně vtáhne do děje hry a poskytne výhodu například v FPS hrách, kde přesně lokalizujete, z jaké strany přichází nepřítel. Poslech hudby s nim však není ideální, jelikož zkresluje hlas.
Zvuk uslyšíte jen vy, sluchátka dobře tlumí zvuky z okolí a zároveň nepustí zvuk ven.
Sluchátka nijak nevržou, uši ani hlava se v nich nepotí. Jsou pohodlná a naušníky se dají otáčet, takže pauza a sundání sluchátek na ramena též není problém.
Vestavěný mikrofon je kvalitní a je dobře umístěn, takže nepřekáží a zároveň je v nejlepší vzdálenosti při mluvení.

Průměrná cena: 3 620 Kč

Shrnutí
Jedná se o skvělá sluchátka za svou cenu, je velice dobré, že jsou kompatibilní i s herními konzolemi, mají kvalitní vestavěný mikrofon a dostatečně dlouhé kabely. Při pohybu hlavou nevydávají žádné nevyžádané zvuky a ani vás po nich nebudou bolet uši. Každopádně, kdo by chtěl ještě lepší 7.1 zvuk a ovládání osvětlení sluchátek, bude si muset připlatit za vyšší modely.

+ Výkon
+ 3,5mm i USB
+ 7.1
+ Kvalita vestavěného mikrofonu
+ Design
+ růžová i černá edice
+ kvalita zpracování
+ Pohodlnost
– Osvětlení nelze ovládat
– 7.1 zvuk zkresluje hlasy opravdu hodně

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *