Účinný 200mm ventilátor

Herní podstavec EVOLVEO Ania 6 RGB pomůže zchladit herní notebook a zvýšit jeho výkon během bitevní vřavy

Velký, dominantní ventilátor chladicího podstavce pod notebooky EVOLVEO Ania 6 RGB má průměr 200 milimetrů a regulovatelnou rychlost otáček až 750 rpm. Tyto základní parametry ve spojení s atraktivním, ale účelným designem a kovovou mřížkou pro optimální proudění vzduchu garantují efektivní chlazení notebooku ve chvílích, kdy pracuje na maximum svých možností, jako je tomu například v průběhu hraní počítačových her s vysokými nároky na hardware.

Chladicí podstavec pod notebooky EVOLVEO Ania 6 RGB je vhodný pro všechny notebooky až do velikosti 17″ a má efektní RGB podsvícení s možnostmi nastavení barevných kombinací a režimů. Podstavec je polohovatelný v pěti úhlech, a umožňuje tak individuální nastavení polohy podle přání uživatele. Rychlost otáček jediného, rozměrného ventilátoru, je možné regulovat, případně zcela vypnout. Solidní provedení a použité materiály garantují vysokou kvalitu a odolnost podstavce. Použitá kovová mřížka účinně zajišťuje průchod vzduchu a chlazení notebooku.

Dostupnost a cena
EVOLVEO Ania 6 RGB je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 739 Kč včetně DPH.

Web:

https://www.evolveo.com/cz/ania6

Facebook:

https://www.facebook.com/EvolveoCZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *