WD_BLACK™ P10 Game Drive pro nadšené hráče počítačových her

Western Digital uvádí na český trh dva nové produkty určené pro hráčskou komunitu, která neustále řeší omezenou kapacitu svých počítačů a herních konzolí

SpolečnostWestern Digital Corp. (NASDAQ: WDC) začala dodávat na český trh herní přenosný disk WD_Black™ P10 Game Drive včetně verze optimalizované pro herní konzole.

Nové herní přenosné disky WD_Black™ P10 Game Drive jsou navrženy na míru potřebám hráčů počítačových her, kteří vyžadují stále vyšší ukládací kapacitu a také přenositelnost dat. Nové disky se opírají o uznávanou spolehlivost a kvalitu značky Western Digital.

WD_Black™ P10 Game Drive má tělo disku v atraktivním, industriálním, herním designu a ukrývá pevný disk HDD s kapacitou až 5 TB2. Kapacita je dostatečná pro uložení až 125 her1. K dispozici je rozhraní USB 3.2 Gen 1. Na disky je poskytována tříletá záruka.

WD_Black™ P10 Game Drive pro Xbox One navíc poteší všechny hráče na konzolích nejen svým designem. Součástí nákupu je také dvouměsíční bezplatné členství v program Xbox Gold Live a Xbox Game Pass Ultimate s přístupem k vice než stovce her

Cena a dostupnost

Herní disky WD_Black P10 Game Drive jsou k dostání v kapacitách od  2 TB až po 5 TB prostřednictvím vybraných prodejců a reselerů a také v internetovém obchodě WD store. Doporučené koncové ceny v závislosti na kapacitě začínají na 2 990 Kč (2 TB)  a končí na 4 590 Kč (5 TB).

Herní disky WD_Black P10 Game Drive pro Xbox One jsou k dostání v kapacitách od  3 TB až po 5 TB prostřednictvím vybraných prodejců a reselerů a také v internetovém obchodě WD store. Doporučené koncové ceny v závislosti na kapacitě začínají na 3 199 Kč (3 TB)  a končí na 4 799 Kč (5 TB).

Společnost Western Digital umožňuje maximalizovat zpracování dat a nabízí ve svém odvětví nejširší portfolio produktů a řešení. Pomáhá tak lidem zachytit, uchovat a transformovat jejich digitální obsah a přistupovat k němu. Více informací na: www.wdblack.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *