Dokovací stanice pro HDD i SSD Natec Kangaroo Dual s funkcí klonování

Dokovací stanice pro disky Natec Kangaroo Dual s funkcí klonování je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci s disky, ale je zvláště užitečné při použití s ​​notebooky, ve kterých není fyzicky možné připojit další disky HDD a SSD. Díky dvěma slotům umožňuje Natec Kangaroo Dual klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači.

Dokovací stanice je praktické zařízení, které umožňuje uživateli snadno a rychle kopírovat, archivovat, mazat, nebo získávat údaje ze starých disků, k čemuž vám stačí připojit dokovací stanici k počítači pomocí přibaleného kabelu USB.

Efektivní archivace dat
Natec Kangaroo Dual je také ideálním řešením pro firmy, které mohou využívat dokovací stanici pro rychlé a efektivní archivování dat, bez nutnosti investovat v drahé zařízení NAS.

Funkce klonování

Díky dvěma slotům SATA Natec Kangaroo Dual umožňuje klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. Kangaroo Dual navíc obsahuje praktické LED diody umístěné na předním panelu, které informují uživatele o stavu operace.

Rychlý přenos dat

Natec Kangaroo Dual používá standard USB 3.0, který umožňuje přenos dat rychlostí až 6 Gbps (Super-speed). V balení se nachází výkonný napájecí zdroj, který efektivně napájí zařízení a umožňuje dosáhnout maximální přenosovou rychlost.

Kompatibilita
Dokovací stanice Kangaroo Dual podporuje 2,5″ a 3,5″ HDD i SSD s rozhraním SATA I/II/III. Díky funkci Plug&Play, která je kompatibilní s většinou operačních systémů Windows a IOS, si počítač automaticky nainstaluje potřebné ovladače. Po připojení zařízení pomocí portu USB se nový disk zobrazí v počítači.

Odolná konstrukce
Natec Kangaroo Dual je vybavena odolným a stabilním tělem, které poskytuje vysokou bezpečnost disku nacházejícího se uvnitř a jeho optimální chlazení. Gumové nožičky ve spodní části zabraňují přesouvání dokovací stanice po stole. Disky lze vkládat a vybírat ze stanice v režimu Hot Swapp.

Dostupnost a cena
Dokovací stanice Natec Kangaroo Dual je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 658 Kč včetně DPH.

Specifikace
Max. přenosová rychlost 6 Gbps
Rozhraní: USB 3.0
Konektory (vstupní): 2 × Sata I/II/III
Konektory (výstupní): USB 3.0 Type-B
Max. kapacita disku: 8 TB
Velikost disku: 2,5″a 3,5″
Rozměry (Š×V×H): 129 × 95 × 75 mm
Typ disku: HDD, SSD
Materiál: Hliník, ABS
Kompatibilní se systémy: Windows XP/Vista/7/8/10, Mac, Linux
Obsah balení: Dokovací stanice, USB 3.0 kabel, napájecí adaptér, návod k použití

Více na:

http://natec-zone.com/product/hdd-docking-station-natec-kangaroo-dual-sata-usb-3-0

Pridaj komentár