Computex 2019: Zalman představil patentovaná originální řešení chlazení

Na právě probíhajícím veletrhu Computex 2019 představil Zalman více než padesát nových produktů včetně několika zajímavých patentovaných řešení chlazení. Zalman dokázal zvýšit plochu radiátoru CPU chlazení ve stávajícím rozměru originálním řešením o 15 %.

Společnost Zalman potvrdila svoji dlouholetou pověst předního a inovativního výrobce CPU chlazení a počítačových skříní. Mezi novinkami tohoto výrobce zaujaly návštěvníky veletrhu Computex 2019 především nové typy CPU chlazení s několika patenty a originálním řešením, designové a netradiční počítačové skříně, ventilátory chlazení s RGB podsvícením a celá řada nových zdrojů. Mezi novinky patří:

Patentované řešení radiátoru

CPU chlazení Zalman CNPS20X je postaveno jako první na světě na patentovaném čtyřrozměrném řešení s využitím vlnitého radiátoru. Originální řešení zvyšuje chladicí plochu o 15 % pomocí 3D stereoskopického radiátoru a poskytuje výkon chlazení s hodnotami útočícími na světové prvenství.

Vodní chlazení s duálními lopatkami

Zalman Reserator 5 je produktová řada vodního chlazení s patentovaným systémem, který u ventilátorů využívá jako první na světě duální (zdvojené) lopatky. Chladič je vybaven ovládáním tlaku kapaliny v potrubí s průměrem 11 milimetrů. Nová produktová řada chladičů má i efektní LED podsvícení.

Pridaj komentár