Tajným agentem nejen v počítačových hrách

SpyShop24.cz uvádí na český trh IP kameru ALC-T11 s HD rozlišením maskovanou ve funkčních hodinách a špionážní neviditelné sluchátko TopPro s indukční smyčkou BT-3

 Miniaturizace a digitalizace přináší bezpočet možností, jak skrytě a utajeně monitorovat vybrané prostory. Objektiv o průměru dva milimetry je možné instalovat do běžných zařízení a pomocí WiFi přenosu a  IP protokolu internetového připojení streamovat obraz na kterékoli místo na světě. Jedním ze zařízení s těmito vlastnostmi v nabídce společnosti Spyshop24.cz je i skrytá kamera ve funkčních hodinách ALC-T11. Moderní design digitálních stolních hodin nevzbuzuje žádné podezření, že by se v něm mohlo skrývat důmyslné zařízení pro záznam obrazu i zvuku.

Skryté monitorování vybraného prostoru má význam nejen pro zabezpečení majetku, ale i pro zajištění bezpečnosti osob, monitoringu podezřelého chování, případně pro pořízení důkazních materiálů,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „V případě umístění minikamery do stolních digitálních hodin jsme měli snadnou práci. Design hodin, černá plocha a použité plasty vytvořily ideální prostředí pro instalaci objektivu kamery tak, aby nevzbudila žádné podezření. Samotné digitální hodiny s budíkem jsou běžným zařízením každé domácnosti nebo kanceláře. V naší nabídce je velké množství skrytých kamer instalovaných do předmětů denní potřeby. Od zmíněných hodin, přes flash disk, propisku, zapalovač, napájecí konektor nebo klíčenku či počítačovou myš. Dokážeme naistalovat skrytou kameru do zařízení, které si zákazník vybere, nebo dodá sám. Jsme také schopni navrhnout optimální řešení dle individuálních potřeb. V naší dodávce jsou i samotné sety minikamer, které si zákazník může nainstalovat sám.“

Druhým produktem pro špiony je Bezdrátový headset  TopPro BT-3 se skládá z mikrosluchátka, které zachycuje přenášený hovor díky indukční smyčce, a bezdrátového Bluetooth modulu. Design a samotný tvar sluchátka zajišťuje pevné a přitom skryté usazení do zvukovodu, zatímco modul s indukční smyčkou lze ukrýt pod oděvem. Díky tomu lze snadno vést telefonní hovory a to zcela skrytě a nenápadně. Propojený chytrý telefon může být uložen kdekoli do vzdálenosti deseti metrů.

Cena a dostupnost:

IP kamera skrytá v hodinách ALC-T11 je dodávaná na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz  za aktuálně zvýhodněnou cenu 2 574 Kč včetně DPH.

 

Headset TopPro BT-3 je dodávána na český trh za 3 220 Kč včetně DPH.prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud