Jednodušeji to už nejde

EVOLVEO WK-142 je set bezdrátové klávesnice a myši v minimalistickém designu se všemi potřebnými funkcemi

  Na opačném pólu svítících a blikajících herních klávesnic a myší stojí jednoduché a účelné kancelářské sety. Jedním z nich je i set bezdrátové myši a klávesnice EVOLVEO WK-142. U tohoto setu je vše podřízeno jednoduchosti a praktičnosti. Klávesnice a myš v černé barvě v minimalistickém designu však poskytuje veškeré potřebné funkce pro práci s počítačem nebo notebookem.

Klávesnice v tomto setu má 104 kláves ve standardním rozložení včetně numerické klávesnice (CZ znaky jsou samozřejmostí). Klávesnice se snadno a rychle spáruje s dostupným zařízením. Bezdrátová myš s dostatečným rozlišením 1000 DPI má nezbytné rolovací kolečko a dalších šest tlačítek vybavených potřebnými funkcemi. Myš má ergonomický design a pogumované boky, její uchopení je jisté a spolehlivé. Příznivá je i cena celého setu, která na některých eshopech začíná již na 325 Kč.

Aktuálně v nabídce značky EVOLVEO najdete jedenáct klávesnic včetně zmiňovaného setu.

Dostupnost a cena
Set bezdrátové klávesnice a myši EVOLVEO WK-142 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 369 Kč včetně DPH. Součástí dodávky jsou i alkalické baterie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud