Fascinující zážitek z létání z pohledu virtuálního pilota

Nová značka spotřební elektroniky uGo začala dodávat na český trh dron Sirocco UDR-1173

se šestiosým gyroskopem

 Sirocco je pokročilý a plně funkční dron za dostupnou cenu pro všechny, kdo chtějí prožít spoustu zábavy při létání. Ovládání dronu je snadné a intuitivní. Vestavěná HD kamera umožňuje mimo jiné živě přenášet let přes WiFi připojení na brýle pro virtuální realitu a zprostředkovat fascinující zážitek z létání z pohledu virtuálního pilota. Dron obsahuje mnoho užitečných funkcí, mezi které patří řízení letu, přednastavení trasy pro automatický let, prvky letecké akrobacie, automatický start i přistání a mnoho dalšího. Nezbytnou funkcí je i jednotlačítkový povel k návratu. Přes WiFi lze připojit i chytrý telefon a přenášet i ukládat videozáznam přímo do paměti mobilu prostřednictvím dedikované aplikace UGO Drone.

Dron je připravený k použití ihned po vybalení. Stačí jen nabít baterie. Dron je určený pro provoz na otevřeném prostranství a má dosah až 100 metrů.

 Dostupnost a cena
Dron uGo Sirocco UDR-1173  je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 997 Kč včetně DPH.

Pridaj komentár