HPS500: Nový herní headset se značkou Zalman

Zalman rozšiřuje svoji nabídku herních sluchátek s mikrofonem o nový model ZM-HPS500, který si bere to nejlepší z předchozího modelu HPS300  a přidává něco navíc.

Sluchátka Zalman HPS300 stále patří mezi nejprodávanější herní headsety na českém i slovenském trhu. Svoji kvalitou a příznivou cenou si tento headset získal desetitisíce spokojených uživatelů. Zalman nyní uvádí na trh nástupce tohoto oblíbeného modelu. Nový headset Zalman HPS500 si bere to nejlepší z předchozího modelu a přináší něco navíc.

Novinka v portfoliu herních sluchátek Zalman HPS500 má 40mm měniče, uzavřenou konstrukci, stavitelný mikrofon v rozsahu 180° a dostatečně dlouhý kabel (235 mm). Zcela novému, přepracovanému modernímu designu dominuje černá barva a stříbrné kovové prvky. Kvalitní polstrování a ergonomie zajišťuje pohodlné nošení i při nekonečném hraní her dlouho do noci. Ovládání hlasitosti je umístěno na mušli sluchátek. Zvuk je vyrovnaný, dynamický, plný detailů. Sluchátka najdou využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Cena a dostupnost:

Headset ZM HPS500 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 499 Kč včetně DPH.

 Technické údaje ZM HPS500

Frekvenční rozsah:  20 – 20 000 Hz

Citlivost sluchátek:  116 dB ± 3 dB

Citlivost mikrofonu: – 38 ± 2 dB

Impedance: 32 Ω

Max výkon: 20 mW

Délka kabelu: 2,35 m

Pridaj komentár