UNIZA Masters 2018

Zúčastnili sme sa eventu UNIZA Masters 2018, LAN Párty na ktorej to žilo 🙂

 

 

V dňoch 16 – 18. 2. 2018 zorganizovala partia KOALAN v spolupráci s  Elektrotechnickou fakultou UNIZA Žilinskej Univerzity v Žiline event „UNIZA Masters„. Esportový festival plný zábavy, skvelej atmosféry, technologických noviniek a turnajov, kde sme samozrejme nechýbali ani my, spolu s našimi najnovšími, ale aj postaršími projektmi, ktoré si mohli návštevníci prehliadnuť, prípadne na niektorých aj zahrať :). Nechýbali medzi nimi projekty ako Ryzen Space, Mini Bench table a tiež najnovší Portable Worker, ktorý vznikol primárne určený pre LAN party s dostatočným výkonom, pekným vzhľadom a jednoduchým prenášaním.

 

 

Na tento event boli pozvaní aj hostia, prevažne známy z esportovej a internetovej zábavnej scény, kde nechýbali streameri ako, Czech Cloud, Beybulka, Kokijekul, Zuzane Cicinka, Strašil, Evžen, Žolík a Donato Live, ďalej komentátori: Bananides, Wango a Mamut. A nakoniec som bol pozvaný aj ja, Martin’s PC Tips, aby som povedal niečo o case moddingu a pretaktovaní.

 

 

Akcia bola podporená silnými partnermi ako ALZA.cz a GIGABYTE (AORUS) CZ/SK, aby bolo postarané o ďalšiu zábavu, okrem samotných turnajov. Návštevníci si mohli vyskúšať herné zostavy postavené na najnovších komponentoch, nechýbal stánok Žilinskej univerzity, kde sa návštevníci mohli dozvedieť o zaujímavých projektoch študentov a celkovo o štúdiu na ich fakulte. Ďalší sprievodný program zabezpečoval zábavný stánok DarkSide Laser arény, kde bolo možné vyskúšať virtuálnu realitu a taktiež si zasúťažiť v retro hrách na konzolách PS1.

 

 

Samozrejme sme z akcie pripravili video, v ktorom sa viac vžijete do atmosféry na akcii 🙂

 

Na záver by som rád dodal, že sme si akciu parádne užili a ďakujeme za pozvanie na túto akciu, úroveň bola veľmi dobrá a čo ma veľmi teší, partia KOALAN sa snaží každú jednu akciu povýšiť na ďalšiu úroveň, čo sa im zatiaľ darí. Rád sa zúčastním aj ďalších ročníkov 🙂

 

Fotogaléria

 

 

 

Pridaj komentár