Stereo soundbar v minimalistickom dizajne s plným zvukom

Bezdrôtový prenosný stereo reproduktor EVOLVEO SupremeBeat F7 využíva 52mm neodymové dynamické meniče a pasívne basové žiariče.

 Bezdrôtový prenosný stereo reproduktor EVOLVEO SupremeBeat F7 poskytuje celkový výkon 20 W a prehráva hudobné súbory nie len zo vzdialeného zariadenia, ale aj z microSDHC karty. Zvuk je vďaka 52mm neodymovým dynamickým reproduktorom plný a vyvážený s výraznými a dobre podanými výškami aj stredmi. SupremeBeat F7 s dvomi pasívnymi basovými žiaričmi podporuje systém X-Bass Sound a basy prehrávaných hudobných súborov sú preto plastické a intenzívne s lepšou hĺbkou zvukového prednesu.

Plnohodnotný soundbar

Celkový výkon, atraktívny minimalistický dizajn a charakter, aj kvalita použitých materiálov umožňuje využiť tento interiérový prenosný reproduktor ako plnohodnotný soundbar, ktorý zabezpečí kvalitné ozvučenie napríklad obývačky. Kompaktné rozmery (210 × 63 × 114 mm) a tradičné čierne prevedenie s využitím kovovej mriežky dovoľujú tomuto takmer kilogramovému stereo reproduktoru prevziať rolu bežných reproduktorov v miestnosti a pritom si zachovať mobilitu, bezdrôtové pripojenie a ďalšie funkcie.

Ľahké párovanie

Evolveo SupremeBeat F7 sa ľahko spáruje s vybraným zariadením podporujúcim Bluetooth 4.2 a je samozrejme spätne kompatibilný aj so staršími verziami. Vstavaná batéria s kapacitou 4 000 mAh zabezpečí až 12hodinové počúvanie hudby. Automatické vypnutie reproduktora po piatich minútach nečinnosti šetrí batériu a predlžuje dobu prehrávania.  Dosah reproduktora je 10 metrov. Hudobné súbory je možné prehrávať aj z microSDHC karty vďaka integrovanému MP3 prehrávaču a čítačke kariet.

Handsfree volanie

Pokiaľ je SupremeBeat F7 spárovaný s mobilným telefónom, je možné ho využívať aj na handsfree volania. Na ovládanie hovorov je k dispozícii tlačidlo na príjem hovorov, reguláciu hlasitosti a vstavaný mikrofón.

Dostupnosť a cena
Bezdrôtový prenosný stereo reproduktor EVOLVEO SupremeBeat F7 je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 58 EUR vrátane DPH.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud