Ruksak pre hráčov Pallad 400 s USB portom – predajný hit sa vracia v novej verzii

Hráčske ruksaky značky Genesis si získali veľkú obľubu. Nie je teda prekvapením, že sa výrobca rozhodol rozšíriť svoju ponuku o nový model. Tentoraz ide o Pallad 400.

V prípade ruksaku Pallad 400 je cieľom výrobcu ponúknuť ideálne riešenie na prenášanie nie len herného vybavenia, ale aj ďalších predmetov dennej potreby. Samozrejme, že špeciálna komora určená pre notebook, je neoddeliteľnou a základnou súčasťou ruksaku. Genesis svojej novinke zvýšil odolnosť a použil rigidnú konštrukciu preto, aby poskytol patričnú ochranu pre prenášané vybavenie. Ruksak je navyše vyrobený z nepremokavého materiálu.

Toľko priestoru!

Pallad 400 je vybavený aj druhou priestrannou komorou na ostatné herné vybavenie. Pokiaľ nechcete prenášať svoju klávesnicu, myš alebo slúchadlá, môžete tento priestor využiť na knihy, dokumenty a ďalšie predmety. Ruksak má taktiež vrecká na menšie predmety.

Plný náklad

A to nie je všetko. Ruksak má ďalších päť vreciek, kam je možné ukladať menšie predmety, ako je napríklad mobilný telefón. Pallad 400 je taktiež vybavený externým portom USB pre pohodlné dobíjanie napríklad mobilu na cestách.

Nosí sa dobre

Dobrý ruksak nie je len odolný a funkčný, ale taktiež pohodlný. Pallad 400 používa ergonomické ramenné popruhy, na ktorých sú navyše reflexné prvky. Tieto prvky je možné nájsť aj na prednej strane ruksaku. Význam týchto bezpečnostných prvkov stúpne počas nasledujúcich tmavých zimných mesiacov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud