ZM-K350M – obľúbená klávesnica so všetkým na dosah za priaznivú cenu

Je dobré mať vždy všetko doslova na dosah. Táto úvaha stála za návrhom dizajnu klávesnice Zalman ZM-K350M. Juhokórejská značka pripravila funkčný produkt pri zachovaní klasického vzhľadu, s veľmi priaznivou cenou. Výsledkom je bestseller medzi klávesnicami Zalman, ktorý si našiel od svojho uvedenia na trh už desiatky tisíc používateľov.

 

Značka Zalman je známa predovšetkým vďaka chladiacim systémom a počítačovým skriniam, v ponuke ale nechýbajú počítačové periférie vrátane klávesníc. Klávesnice ZM-K350M patria medzi cenovo veľmi dostupné zariadenia. Nízka cena však nie je to jediné, čo je na tejto klávesnici pozoruhodné.

 

Dizajn

Tvar klávesnice ZM-K350M je jednoduchý, ideálny na široké využitie. Klávesnica je vyrobená z čierneho materiálu. Od konkurencie sa odlišuje dodatočnými multimediálnymi klávesmi, ktoré sú vyhradené na spúšťanie špecifických programov a aplikácií, alebo na prístup k rôznym systémovým funkciám. Hranatý tvar si nájde svojich priaznivcov, obzvlášť v prípade používania s myšou podobného tvaru.

 

Ďalšie možnosti

Zmienené pridané multimediálne klávesy sú dôležitým aspektom klávesnice. Na ľavej strane klávesnice sú umiestnené klávesy pre My Computer, Calculator, Home, a Mail.  Na pravej strane sú klávesy pre Play/Pause a tri ovládače hlasitosti či stlmenie zvuku.

 

Klávesy pre zvuk, profily a odolnosť

Zalman ZM-K350M je membránová klávesnica, je teda pomerne tichá. Umiestnenie kláves sa javí ako nízke, je to dané tým, že sú zabudované hlbšie do rámu klávesnice. Odolnosť kláves je s ohľadom na priaznivú cenu vynikajúca. Výrobca udáva odolnosť až desať miliónov stlačení.

 

Cena a dostupnosť

Membránová klávesnica Zalman ZM-K350M  je dostupná prostredníctvom internetových obchodov a v sieti vybraných predajcov. Ceny začínajú už na 8 EUR vrátane DPH.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud