Genesis uvádza nový herný headset pre všetkých, ktorí milujú kvalitný zvuk

Produktová rada herných slúchadiel a headsetov Genesis Radon slávi medzi hráčmi počítačových hier veľký úspech. Teraz Genesis rozširuje túto radu o nový model Radon 720, ktorý prináša veľké reproduktory a prepracované softvérové ovládanie.

Headset Radon 720 pracuje so systémom Virtual 7.1, ktorý poskytuje bohaté priestorové zvukové efekty. Ďalšou prednosťou, ktorú Genesis pri týchto full-size slúchadlách zdôrazňuje, sú 50mm meniče reproduktorov a ďalej náušníky, ktoré dokonale tlmia okolité ruchy. Je potrebné zmieniť aj citlivý mikrofón s redukciou šumu, ktorý je umiestnený priamo na jednom z náušníkov. Vďaka svojim vlastnostiam sú tieto slúchadlá ideálnou voľbou na hranie hier a počúvanie hudby.

Výrobca zdôrazňuje, že spoločne s vysokou funkčnosťou sú slúchadlá taktiež pohodlné. Náušníky sú ergonomické a veľmi mäkké, rovnako tak aj spodná časť hlavového mosta. Konštrukcia slúchadiel je veľmi odolná a vyrobená z kovových častí. Slúchadlá Radon 720 sú vybavené dlhým pevným spleteným káblom, ktorý je vysoko odolný.

Ďalšou prednosťou týchto slúchadiel je prepracovaný softvér, umožňujúci používateľom prispôsobovať červené podsvietenie a nastavovať zvukové profily. Ovládanie hlasitosti je priamo na slúchadlách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud