CNPS5X Performa: chladenie preverené v ťažkých podmienkach

Výrobcovia sa neustále snažia navzájom predháňať a ponúkajú stále nové produkty. Zalman ponúka taktiež nové riešenia, ale na druhej strane chce upozorniť na produkty zo svojej ponuky, ktoré sa osvedčili a sú stále skvelé pre mnohé počítače. Jedným z takých produktov je chladenie CNPS5X Performa.

 

O úspechu tohto modelu svedčia aj predajné čísla. CNPS5X Performa sa stále dobre predáva. Celkom sa na českom a slovenskom  trhu dosiaľ predalo 5 000 kusov.

Tento chladiaci systém je vybavený tromi teplovodnými trubicami a hliníkovým rebrovaním pre efektívny odvod tepla. Chladiaci efekt je zvýšený 92mm FSB ventilátorom. Výrobca tvrdí, že si chladiaci systém CNPS5X Performa ľahko poradí s horúcim vzduchom, ale navyše pracuje spoľahlivo a dokáže automaticky upraviť rýchlosť otáčok ventilátora podľa teploty chladeného procesora. Súčasťou dodávky je aj teplovodivá pasta ZM-STG2M, ktorá zvyšuje efekt chladenia. Inštalácia chladiča je ľahká a nie sú potrebné špeciálne nástroje a náradie.

Chladenie CNPS5X Performa je  dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a špecializovaných predajní. Doporučená koncová cena je 18 EUR vrátane DPH

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud