Základné dosky MSI Z370 pre procesory Coffee Lake

Krok do nového světa se základními deskami MSI Z370 a 6jádrovými procesory Intel 8. generace

Společnost MSI s uvedením procesorů Intel 8. generace připravila nové základní desky a vyzvala PC nadšence a hráče, aby společně vstoupili do nového světa gamingu. Na základě platformy Z370 MSI představí kompletní portfolio desek ve třech segmentech: Enthusiast GAMING, Performance GAMING a Arsenal GAMING, které plně podporují procesory Intel se 6 jádry. Tyto modely jsou vybaveny jedinečnými funkcemi, které uspokojí každého uživatele z kategorie PC nadšenců, hráčů nebo profesionálních uživatelů.

2017_msi_mb_gaming_z370_banner_frontpage_msi_1920x550px.jpg

JEDNOTLIVĚ PŘEDSTAVUJEME:
Z370 GODLIKE GAMING

Na svoje si přijdou i nejnáročnější nadšenci, kteří hledají ultimátní herní a overclocking zážitek. Z370 GODLIKE GAMING představuje nový standard pro extrémní základní desky. Díky vynikajícímu designu neunikne žádnému oku hráče. Kromě skvělého vzhledu chladiče vás zaujme i 18fázový design DrMOS PWM, který je připraven k rekordnímu přetaktování. Aby se dosáhlo co nejlepšího výkonu a stability během náruživého hraní nebo extrémního přetaktování, využívá model Z370 GODLIKE GAMING špičkové komponenty Military Class V.

 

KILLER XTEND

Z370 GODLIKE GAMING je první bezdrátová základní deska na světě, která má 3x konektory Killer E2500 LAN a adaptér Wi-Fi Killer 1535. Vedle správy šířky pásma, která upřednostňuje herní provoz před ostatními aplikacemi, nyní můžete kombinovat vestavěný přepínač s bezdrátovým prodlužovačem a pohánět další zařízení v síti s využitím funkce Killer LAN. Model GODLIKE poskytuje nejlepší zážitek z LAN a Internetu, nejjednodušší ovládání všech připojených zařízení a lepší bezdrátové pokrytí WIFI signálem.

Right aligned image

 

XTREME AUDIO DAC

Základní deska GODLIKE je vybavená duálními externími zvukovými procesory ALC1220 Hi-Fi, ESS AUDIO DAC převodníkem s vyhrazeným ESS zesilovačem, zvukovými kondenzátory WIMA, 6,35 mm výstupem pro sluchátka, a to vše na zcela izolovaném designu PCB. Můžete tak současně přehrávat 2 různé zdroje zvuku. Zesílení přichází ze zadních a předních výstupů pro napájení sluchátek a prostorového zvuku. Pro ještě lepší kvalitu prostorového zvuku je k dispozici technologie Nahimic 2+ s chytrými funkcemi, které posunují hranice reality.

MAXIMÁLNÍ ÚLOŽIŠTĚ: PCI-E M.2 XPANDER-Z PRO AŽ 5X TURBO M.2

Deska Z370 GODLIKE GAMING nabízí maximální možnosti připojení pro rychlé SSD na bázi PCI-Express NVMe, a to pomocí 3x integrovaného Turbo M.2 konektoru s chladičem M.2 Shield v2 a jedním konektorem U.2. Součástí balení je přídavná karta PCI-E M.2 Xpander-Z, která přidává další dva Turbo M.2 konektory na finální počet až 5 kusů, všechny s tepelným řešením M.2 Shield v2.

Right aligned image

STYLOVÝ VÝKON:
Z370 GAMING PRO CARBON AC

Z370 GAMING PRO CARBON AC nabízí neomezené možnosti přizpůsobení pomocí MSI Mystic Light. Také přichází s mnoha funkcemi, které jsou přizpůsobené tak, aby poskytovali hráčům nejlepší možný herní zážitek.

msi-z370_gaming_pro_carbon_ac-product_photo-box.png

SPOUSTA HERNÍCH FUNKCÍ A RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

Nová základní deska Z370 TOMAHAWK je vybavena řadou silných funkcí pro hráče. Podpora Twin Turbo M.2 (32 Gb / s, Gen3 x4) umožňuje hráčům připojit ultra rychlé paměťové zařízení pro in-game výhody díky technologii Intel® Optane ™ Memory Ready. Tato základní deska přináší navýšení výkonu pro hry přes paměti a úložiště. Model Z370 TOMAHAWK nabízí neuvěřitelně vysokou rychlost USB díky ASMedia 3142 USB 3.1 Gen2. Program MSI GAMING LAN Manager od společnosti Intel® automaticky třídí a upřednostňuje aplikace citlivé na latenci pro online hry.

HERNÍ ZÁKLADNÍ DESKA PRO KAŽDÉHO

Mezi další funkce desek MSI Z370 patří DDR4 Boost, Audio Boost a Lightning USB, které uspokojí všechny potřeby uživatelů. Pro nadšené hráče, kteří chtějí dokonalé herní zážitky, je k dispozici model Z370 GAMING M5. Hráči, kteří chtějí být jiní, mohou sáhnout po desce Z370 KRAIT GAMING, Z370 GAMING PLUS a nebo i mini-ITX modelu Z370I GAMING PRO CARBON AC.

Right aligned imageMezi další funkce desek MSI Z370 patří DDR4 Boost, Audio Boost a Lightning USB, které uspokojí všechny potřeby uživatelů. Pro nadšené hráče, kteří chtějí dokonalé herní zážitky, je k dispozici model Z370 GAMING M5. Hráči, kteří chtějí být jiní, mohou sáhnout po desce Z370 KRAIT GAMING, Z370 GAMING PLUS a nebo i mini-ITX modelu Z370I GAMING PRO CARBON AC.

 

Right aligned image

MSI také nabízí modely řady PRO: Z370 SLI PLUS a Z370 PC PRO, speciálně určené pro tvůrce obsahu a designéry, kteří požadují nejvyšší výkon a stabilitu.

 

 

DOSTUPNÉ ZÁKLADNÍ DESKY MSI Z370

ENTHUSIAST GAMING
– Z370 GODLIKE GAMING
– Z370 GAMING M5

PERFORMANCE GAMING
– Z370 GAMING PRO CARBON AC
– Z370 GAMING PRO CARBON
– Z370I GAMING PRO CARBON AC
– Z370M GAMING PRO AC
– Z370 KRAIT GAMING
– Z370 GAMING PLUS

ARSENAL GAMING
– Z370 TOMAHAWK
– Z370M MORTAR

PRO SERIES
– Z370 SLI PLUS
– Z370-A PRO
– Z370 PC PRO

PRO VÍCE INFORMACÍ O ZÁKLADNÍCH DESKÁCH KLIKNETE ZDE

 

 

Pridaj komentár