EKWB predstavuje nový monoblok RGB pre základné dosky MSI® X299

EKWB predstavuje nový monoblok RGB pre základné dosky MSI® X299

Spoločnosť EK Water Blocks, špičkový výrobca počítačových komponentov vodného chladenia so sídlom v Slovinsku, si udržiava svoje vedúce postavenie na trhu, uvedením prvého monobloku pre LGA-2066,  základné dosky MSI® X299. EK-FB MSI X299 GAMING PRO CARBON RGB Monoblock je vybavený integrovaným 4-pólovým LED pásom RGB, ktorý je kompatibilný s MSI® Mystic Light a ponúka plnohodnotný zážitok z prispôsobenia osvetlenia!

 

 

EK-FB MSI X299 GAMING PRO CARBON RGB Monoblock
Jedná sa o kompletné zariadenie na chladenie vodným chladením  (CPU a základná doska) pre tri základné dosky založené na čipovej sade MSI® Intel® X299, ktoré podporujú nové procesory do socketu Intel® Core ™ X-series LGA-2066. Tento monoblok je kompatibilný s nasledujúcimi základnými doskami MSI®:

MSI X299 GAMING PRO CARBON AC
MSI X299 GAMING PRO CARBON
MSI X299 GAMING M7 ACK

 

 

Navrhnutý a vyvinutý v spolupráci s MSI®, tento monoblok využíva oceňovaný chladiaci blok EK-Supremacy EVO, ktorý zaisťuje čo najlepšie chladenie procesora. Tento vodný blok priamo chladí procesor Intel® LGA-2066 socket, rovnako ako modul regulácie výkonu (MOSFET). Tekutina prúdi priamo nad všetky kritické oblasti a poskytuje nadšencom vynikajúce riešenie pre vysoké a stabilné pretaktovanie. Tento druh účinného chladenia VRM na platforme X299 navyše znižuje teploty CPU v porovnaní s tradičným vodným blokom CPU a bežným pasívnym vzduchovým chladičom VRM. Tento monoblok založený na platforme X299 je dodávaný aj s novou prepracovanou chladiacou plochou. Nový dizajn zaisťuje, že monoblok má lepší mechanický kontakt s IHS procesorov Intel® Core ™ X-series LGA-2066, ktorý umožňuje lepší tepelný prenos.

Monoblok je vybavený 4-pinovým RGB LED pásom, ktorý sa pripája k 4-kolíkovému LED konektoru základnej dosky alebo môže byť pripojený k akémukoľvek inému 4-pinovému LED kontroléru. Kryt LED pásika sa dá ľahko odstrániť, aby sa nastavila orientácia kábla alebo aby sa LED pásik nahradil aj vlastným riešením!

Dostupnosť a ceny

EK-FB MSI X299 GAMING PRO CARBON RGB Monoblock sa vyrába v Slovinsku a je k dispozícii na predobjednávku cez EK Webshop a partnerské obchody. Všetky predobjednávky sa začnú odosielať nasledujúci štvrtok 27. júla 2017! V nižšie uvedenej tabuľke môžete vidieť odporúčanú maloobchodnú cenu výrobcu (MSRP) s DPH.

Name MSRP (incl. VAT)
EK-FB MSI X299 GAMING PRO CARBON RGB Monoblock 119.95€

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud