EK WB predstavuje monoblok pre základné dosky GIGABYTE X370

Spoločnosť EK Water Blocks predstavuje nový monoblok RGB AM4 pre základné dosky GIGABYTE® X370

Spoločnosť EK Water Blocks, špičkový výrobca počítačových kvapalných chladiacich zariadení so sídlom v Slovinsku, si udržuje svoje vedúce postavenie na trhu, predstavením nového monobloku pre AM4 na mieru vyrobeného pre základné dosky GIGABYTE® X370. EK-FB GA AX370 Gaming RGB Monoblok je vybavený integrovaným 4-pinovým RGB LED pásikom, ktorý je kompatibilný s GIGABYTE® RGB Fusion a ponúka tak plnohodnotný zážitok z prispôsobenia osvetlením!

Jedná sa o kompletné zariadenie pre chladenie dosky, všetko v jednom (pre CPU a základnú dosku). Vyrobené pre niekoľko základných dosiek  AMD® AM3® X370, ktoré podporujú najnovšiu generáciu procesorov AMD® Ryzen ™ a 7. generácie A-series / Athlon ™.

 

 

Navrhnutý a vyvinutý v spolupráci s GIGABYTE®, tento monoblok využíva ocenený chladiaci blok EK-Supremacy EVO, ktorý zabezpečuje najlepšie možné chladenie procesora. Tento vodný blok priamo ochladzuje AMD® AM4 socket a CPU, rovnako ako napájanie (MOSFET). Tekutina prúdi priamo nad všetky kritické oblasti a poskytuje nadšencom vynikajúce riešenie pre vysoké a stabilné pretaktovanie. Rovnako ako pri každom monobloku EK, EK-FB GA AX370 Gaming RGB ponúka vysoký prietok a tento monoblok sa dá ľahko použiť aj v systéme so slabším vodným čerpadlom.

 

Tento monoblock s AM4 socketom je dodávaný s novou prepracovanou chladiacou doskou. Nový dizajn zaisťuje, že monoblok má lepší mechanický kontakt s procesormi, IHS procesorov AMD® AM4, ktoré umožňujú lepší tepelný prenos. Monoblok je vybavený 4-pinovým LED pásom RGB, ktorý sa pripája k 4-kolíkovému LED konektoru základnej dosky, alebo môže byť pripojený k akémukoľvek inému 4-pinovému LED kontroléru. Kryt LED pásky sa dá ľahko odstrániť pre nastavenie orientácie kábla alebo pre výmenu LED pásu aj s vlastným riešením!

Tento monoblok je kompatibilný s nasledujúcimi základnými doskami GIGABYTE®:

GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming K7 (rev.1.0)
GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming K5 (rev.1.0)
GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming 5 (rev.1.0)

Dostupnosť a ceny

Tieto vodné bloky sa vyrábajú v Slovinsku, v Európe a sú k dispozícii prostredníctvom EK Webshop a partnerskej predajnej siete. V tabuľke nižšie uvidíte odporúčanú maloobchodnú cenu výrobcu (MSRP) s DPH.

Name MSRP (incl. VAT)
EK-FB GA AX370 Gaming RGB Monoblock 119.95€

Video:

Galéria:

Pridaj komentár