ZOWIE by BenQ přichází se speciální edicí bílých myší řady EC a podložkou G-SR-SE na motivu HLTV

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh speciální edici myší EC s lesklým povrchem a bílou barvou, a novou podložku G-SR-SE na motivu populárního Counter Strike portálu HLTV.

Myši řady EC nabízejí čistý ergonomický design pro praváky se dvěma tlačítky na pravé straně. K dispozici jsou dvě velikosti – velká EC1-A a o něco menší EC2-A. DPI lze nastavit na hodnoty 400, 800, 1600 a 3200. Disponují možností nastavení obnovovací frekvence USB na 125, 500, resp. 1000 Hz a jsou zkonstruovány tak, aby se daly plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů. Nová speciální edice je vyvedena v bílé barvě s lesklým povrchem.

Podložka pod myš G-SE-SE návrhem vychází z modelu G-SR. Má tloušťku 3,5 mm a rozměry 480 x 400 mm. Vyrobena je v kombinaci vysoce kvalitního textilního povrchu a dokonale hladké gumové protiskluzové základny. Motivem na přední straně je HLTV, nejpopulárnější světový portál počítačové hry Counter Strike.

Myši ZOWIE by BenQ EC1-A a ZOWIE by BenQ EC2-A jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 64,90 euro s DPH na Slovensku.

Podložka ZOWIE by BenQ G-SR-SE je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 799 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud