KOA CUP #02

Zúčastnili sme sa ďalšej vydarenej KOA LAN akcie 🙂

V poradí druhá, „KOA CUP #02“, ktorá sa uskutočnila na tradičnom mieste Gymnázium Michala Miloslava Hodžu v Liptovskom Mikuláši v dňoch  14 – 16. 4. 2017. Niesla sa v pokojnom duchu veľkonočných sviatkov. Hráči nám opäť predviedli kvalitné súboje či už v hlavnej súťaži týmov v hre CSGO, ako aj v hre FIFA na konzolách Xbox a samozrejme nechýbala súťaž 1 v 1 v hre CSGO na našom stánku (GIGABYTE + PC Nadšenci), kde sa tentokrát hralo o základnú dosku  (GIGABYTE)  a chladič pre procesor od spoločnosti SilentiumPC.
Okrem cien pre najlepších, bola pripravená tombola v ktorej boli zaradené produkty SilentiumPC, ako chladiče, led podsvietenie a teplovodívé pasty. O tiueto ceny sa mohol zapojiť  každý zaregistrovaný účastník. Ďalšia zaujímavosť bolo herné kreslo spoločnosti SilentiumPC SPC Gear SR500F, ktoré si mohli návštevníci vyskúšať počas odovzdávania cien.

Na našom stánku bolo vystavené veľké množstvo počítačového hardvéru, ako napríklad top modely základných dosiek GIGABYTE Z270X-GAMING 9, Z270X-GAMING 8, ktoré boli vystavené v plnej kráse. Vystavenú sme mali aj Z270X-GAMING 7, ktorú sme využívali pri taktovaní (OC) s použitím extrémneho dusíkového (LN2) chladenia. Samozrejme nechýbali najnovšie zostavy AORUS a náš case mod „Mini Bench Table“.

 

 

Na záver by som snáď len dodal, že tieto akcie naberajú na obrátkach a idú správnym smerom, čo ma veľmi teší, že aj v takej malej krajine je možne zorganizovať niečo také. Mám pocit, že každou akciou ide úroveň hore a je to čím ďalej profesionálnejšie 🙂 . Len tak ďalej, fandíme vám! 🙂

 

 

Video z akcie:

 

 

 

Za podporu ďakujeme:

Galéria:

 

Pridaj komentár