KOACUP 01

 

V dňoch 17 – 19.3 sa v Liptovskom Mikuláši uskutočnila ďalšia zo série úspešných akcií KOALAN. Už na tradičnej pôde Gymnázia M. M. Hodžu viac ako sedemdesiat hráčov zabojovalo o vecné ceny a peňažnú odmenu spolu až 450 eur. Okrem hlavného turnaja v hre Counter-Strike: Global Offensive, v ktorom zvíťazil tím Prechádzame Ma Pusť, hráči zabojovali aj v AORUS turnaji 1 vs 1.  Z konkurencie tridsiatich hráčov vzišiel ako víťaz Reflexboy. Sobotný AORUS X-Diablo turnaj sa pritom hral o základnú dosku GA-Z270X-Ultra Gaming a merchandise od našich sponzorov. Nebojovalo sa však len o vecné ceny a finančnú odmenu. Hráči mohli získať aj body do Tiger Master ligy nášho partnera Top gamingu.

 

 

Výsledky-

 

AORUS X-Diablo turnaj:

 

1.Reflexboy

2.Tomshen

3-4. Ono, Riso. R

 

KOA CUP:

 

  1. Prechádzame Ma Pusť
  2. LiptovskyGODI
  3. Degustátori
  4. El Spermatoris

 

Okrem turnajov mala akcia aj bohatý sprievodný program. Keďže vstup pre verejnosť bol voľný, návštevníci si mohli zahrať na našich xboxoch, sledovať komentovaný stream, ale aj poradiť sa s odborníkmi zo stránky PC nadšenci, ktorí boli k dispozícii počas celého eventu.

Nič z toho by sa nemohlo uskutočniť, nebyť našich sponzorov GIGABYTE, AORUS, E-Blue a mediálneho partnera gamesite.sk, ktorým sa touto cestou chceme veľmi pekne poďakovať.

Veríme, že hráči boli s priebehom turnajov spokojní a akcia dopadla úspešne. Tešíme sa na vás už 14-16.4 na KOA CUP 02.

Fotogaléria

Pridaj komentár