GIGABYTE predvádza na veľtrhu CES 2017 nové riešenia

GIGABYTE sa zameriava na budúcnosť a predvádza nové a inovatívne technológie

 

Taipei, Taiwan, 4. január 2017 – GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, popredný výrobca základných dosiek a grafických kariet, odštartuje veľtrh CES 2017 s informáciami nabitou tlačovou konferenciou, prezentujúcou riešenia z celej skupiny rôznych trhov a partnerov. GIGABYTE predstaví ich prelomové výrobky, ako aj nové technológie, demonštrujúce vývoj a inováciu. Na CES 2017 návštevníci uvidia, že spoločnosť GIGABYTE sa aktívne venuje rôznym trhom od VR hier, cez extrémne vodné chladenie, Industrial Computing až po produkty pre bežného spotrebiteľa PC. Budú tu prítomní partneri ako Intel, Enermax, HyperX a Oculus, ktorí ukážu svoje najnovšie technológie.

Ešte pred začiatkom výstavy CES 2017, 4. januára, spoločnosť GIGABYTE spustí prezentáciu, ktoré sa nachádza v Palace Ballroom v Caesars Palace. Palác Ballroom je miestnosť s plochou vyše 1 800 štvorcových metrov, ktorá bude plná úplne nových herných základných dosiek série AORUS 200, AORUS notebookov, GIGABYTE grafických kariet a modifikácie skriniek z Mod2Win súťaže. Mod2Win Súťaž mala cez 5000 súťažných príspevkov, ktoré bojovali o prvé miesto s odmenou viac ako 10 tisíc dolárov za všetky ceny. Súťažiaci Boloisbolo získal 1. miesto s cenami v hodnote 5 tisíc dolárov a výlet zadarmo do CES 2017, sponzorovaný spoločnosťou GIGABYTE.

Okrem týchto produktov a noviniek GIGABYTE pripravil viacero špeciálnych zón, z ktorých každá prináša odlišné zážitky pre návštevníkov, ktorí zároveň majú možnosť nahliadnuť, aké ďalšie aplikácie GIGABYTE boli použité v zákulisí.

Odhalenie série herných dosiek AORUS
GIGABYTE na tlačovej konferencii predstaví svoje najnovšie herné základné dosky Auros. Niektoré z týchto dosiek, konkrétne Z270X-Gaming 9 a Z270X-Gaming 8, sú vybavené vodnými bloky navrhnutými svetovo známymi výrobcami vodného chladenie EK Waterblocks a Bitspower. Herná séria AORUS je zameraná na personalizáciu a možnosť prispôsobenia; tieto jedinečné vlastnosti sú prezentované použitím RGB LED cez RGB Fusion a inteligentnou reguláciou otáčok ventilátora pomocou aplikácie Smart Fan 5. Herné dosky GIGABYTE AORUS boli stvorené pre hráčov a nadšencov, ktorí hľadajú riešenie, ktoré bude vyhovovať ich potrebám.

Hranie a zážitky vo virtuálnej realite
Vďaka partnerom, ako je AVA Direct, Brainstorm, CUK, CyberPowerPC, CyberTronPC a Origin PC, spravujúcich VR zónu, si môžu návštevníci vychutnať skutočné hranie vo virtuálnej realite pri pohľade do okuliarov Oculus Rift. Red Pill a Rock Band, tvorcovia VR obsahu, sú prítomní tiež, aby účastníkom ukázali, ako je vytvorený ich svet. GIGABYTE implementoval technológie USB DAC-UP 2 a USB porty, ktoré majú nastaviteľné napätie. Vďaka ním zabezpečí bezproblémový chod a hranie vo virtuálnej realite.

Integrované riešenia pre IoT
Ďalší partneri, ako je Virtual PCs, Hunter Engineering, Suitable Technologies, Next Computing, Newtek, in store Screen a Video Ray z priemyselného trhu zaujmú svojou prezentáciou ako komunita, ktorá hľadá viac než len tradičné využitie základnej dosky. S maličkými doskami typu Mini-ITX alebo systémom BRIX sú títo partneri schopní vytvoriť riešenie, ktoré naštartuje ľudí na celom svete vytvárať zaujímavé a neuveriteľné veci. Od vytvorenia netradične interaktívnej komunikácie pre vzdialených užívateľov po údržbu automobilu jednoduchou 10-sekundovou jazdou, alebo dokonca riešenie, ako prísť presne na zelenú. Tieto zariadenia posúvajú hranice toho, čo si používatelia mysleli, že sa dá so základnými doskami GIGABYTE dokázať.

„Spoločnosť GIGABYTE bude v oblasti technológií vždy na čele, pretože chceme svetu ukázať, na čom sme pracovali a s kým sme na tom pracovali,“ povedal Henry Kao, viceprezident GIGABYTE Motherboard Business Unit. „Zdieľaním úspechov s našimi partnermi budeme môcť podporovať viac inovácií, väčšie využitie základných dosiek GIGABYTE a pomáhať vytvárať technológie budúcnosti.“

Viac informácií o AORUS 200 sérií

Viac informácií o GIGABYTE 200 sérií

Viac informácií o značke AORUS

Viac informácií o spoločnosti GIGABYTE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *